Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 152 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 50 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. De draagkracht is 150 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€35,72 (€29,52 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW115406 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












