Dit is een zwenkwiel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 112 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 30 mm. De naaflengte is 40 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. Het draagvermogen is 175 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€90,39 (€74,70 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW377424 |
| Maximum draagkracht | 175 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 112 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85x3,0 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |











