Dit is een zwenkwiel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 235 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 48 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 400 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 300 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€51,21 (€42,32 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW442148 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |












