Dit is een zwenkwiel van rvs. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte is 192 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 40 millimeter. Het draagvermogen is 300 kg. De lagering bestaat uit een kogellager RVS.
Rvs zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS
€90,46 (€74,76 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW672590 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Uitslag | 52 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 16 |









