Dit is een zwenkwiel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 235 mm. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 48 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 400 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 300 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager
€44,75 (€36,98 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW982702 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |












