Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte is 200 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 350 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 200mm bouwhoogte
€41,91 (€34,64 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW376742 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x113 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











