Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 190 mm. De velg is gemaakt van staal (verzinkt) en het loopvlak is van rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 135 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€24,07 (€19,89 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW732091 |
| Maximum draagkracht | 135 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












