Dit is een zwenkwiel met een gaffel van rvs. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 240 mm. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 58 mm bij een asgat van 20 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 205 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 200 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 200mm diameter, rubber loopvlak, rollager RVS, dubbele rem, naloop
€86,68 (€71,64 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW294480 |
| Maximum draagkracht | 205 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 58 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Uitslag | 48 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x106 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |













