Dit is een stalen zwenkwiel. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 270 mm. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 1000 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€116,79 (€96,52 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW656613 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 270 mm |
| Uitslag | 63 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x110 / 105x80 / Ø12 |
| Verwante producten |











