Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 190 millimeter. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 135 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, rubber loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€23,98 (€19,82 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW283713 |
| Maximum draagkracht | 135 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












