Dit is een zwenkwiel met een rvs gaffel. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 108 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 80 mm en een breedte van 35 mm. De naaflengte bedraagt 39 mm bij een asgat van 20.1 mm. De draagkracht is 50 kilo. De lagering bestaat uit een rollager RVS. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Rubberen wielen, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 50 kg, Zwenkwielen 80 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 80mm diameter, rubber loopvlak, rollager RVS, dubbele rem, naloop
€47,82 (€39,52 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW367075 |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 39 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 20.1 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12 |
| Verwante producten |











