Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur rood) en van het loopvlak PU (zwart). Het wiel heeft een diameter van 400 mm en een breedte van 100 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Eigenschappen: lekvrij en dempend. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Kruiwagenwiel zonder as, Gelagerde wielen, Kruiwagenwiel anti lek, Wielen 200 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
Stalen wiel, 400mm 4.00-8, PU loopvlak anti-lek, rollager, 25mm asgat
€77,25 (€63,84 excl. BTW)
Dit is een wiel met stalen velg, 400mm diameter en PU anti-lek loopvlak.
| Artikelnummer | LW683138 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Lijn |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |









