Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur rood) en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 400 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte is 106 millimeter en het asgat heeft een diameter van 17 millimeter. Het draagvermogen is 165 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Kruiwagenwiel met as, Wielen 150 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Transportwielen, Wiel.
Kruiwagenwiel met as 130mm lengte, 400mm 4.80/4.00-8, stalen velg, luchtband 2PR, kogellager
€81,77 (€67,58 excl. BTW)
Dit is een kruiwagenwiel met stalen velg, 400mm diameter en luchtband. De as van dit kruiwagenwiel heeft een diameter van 17mm en is 130mm lang. De M12 bouten, om het wiel samen met as tussen de vork van de kruiwagen te bevestigen, worden meegeleverd.
| Artikelnummer | LW658677 |
| Maximum draagkracht | 165 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 106 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6203 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2301 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |






