Dit is een los wiel van het materiaal gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (kleur staalkleur) en het loopvlak is van gietijzer (staalkleurig). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 1200 kilo. Het wiel is gelagerd met een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen 1200 kg, Wielen 200 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 200mm diameter, gietijzeren loopvlak, glijlager
€90,77 (€75,02 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW687986 |
| Maximum draagkracht | 1200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | Gietijzer |
| Passende asbussen |








