Dit is een los palletwagenwiel van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin van kleur). De diameter van het wiel is 85 millimeter en de breedte 70 millimeter. De naaflengte bedraagt 70 millimeter bij een asgat van 17 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 650 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 85 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 70mm breed, 650kg draagvermogen
€40,14 (€33,17 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR429867 |
| Maximum draagkracht | 650 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6303 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






