Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin van kleur). De diameter van het wiel is 82 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 100 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. De draagkracht is 950 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 750 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 82mm diameter, 100mm breed, 950kg draagvermogen
€39,48 (€32,63 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR173449 |
| Maximum draagkracht | 950 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






