Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (kleur staalkleur) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 82 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte is 100 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het palletwagenwiel heeft een draagvermogen van 950 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 750 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 82mm diameter, 100mm breed, 950kg draagvermogen
€44,31 (€36,62 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR232129 |
| Maximum draagkracht | 950 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






