Dit is een los palletwagenwiel van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (staalkleur van kleur) en van het loopvlak PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). Het wiel heeft een diameter van 82 mm en een breedte van 70 mm. De naaflengte is 70 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. De draagkracht is 650 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 82mm diameter, 70mm breed, 650kg draagvermogen
€33,18 (€27,42 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR204565 |
| Maximum draagkracht | 650 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






