Dit is een los palletwagenwiel van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur staalkleur) en van het loopvlak PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 82 mm en de breedte 70 mm. De naaflengte bedraagt 70 mm bij een asgat van 17 mm. De draagkracht is 650 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 82mm diameter, 70mm breed, 650kg draagvermogen
€37,36 (€30,88 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR639749 |
| Maximum draagkracht | 650 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6303 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






