Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van PA. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 82 millimeter en een breedte van 70 millimeter. De naaflengte is 70 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. De draagkracht is 630 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 82mm diameter, 70mm breed, 630kg draagvermogen
€18,50 (€15,29 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR867687 |
| Maximum draagkracht | 630 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






