Dit is een los wiel gemaakt van PA. Het hele wiel is gemaakt van PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 1000 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Kunststof wielen, Wielen 1000 kg, Wielen 200 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€50,08 (€41,39 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW777598 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |








