Dit is een los wiel van PA. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (naturel). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 850 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Kunststof wielen, Wielen 800 kg, Wielen 160 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 160mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€39,07 (€32,29 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW724127 |
| Maximum draagkracht | 850 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |








