Dit is een los wiel van PA. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 7021 zwartgrijs) en van het loopvlak PU (RAL 1007 narcissengeel). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 46 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 450 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager.
PA wiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€32,95 (€27,23 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW177520 |
| Maximum draagkracht | 450 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Passende asbussen |








