Dit is een los wiel gemaakt van PA. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 7021 zwartgrijs) en het loopvlak is van PU (RAL 1007 narcissengeel van kleur). De diameter van het wiel is 160 millimeter en de breedte 46 millimeter. De naaflengte is 50 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 550 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 500 kg, Wielen 160 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
PA wiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€42,11 (€34,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW737067 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Passende asbussen |











