Dit is een los wiel van het materiaal PA. De velg is gemaakt van PA (RAL 7021 zwartgrijs van kleur) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1007 narcissengeel). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 50 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het draagvermogen is 800 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
PA wiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€54,33 (€44,90 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW735533 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Passende asbussen |











