Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (aluminiumkleur) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 300 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 400 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 300 kg, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
Stalen wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 6PR, kogellager, C-248, 20mm asgat
€86,35 (€71,36 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW795386 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | C-248 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











