Dit is een los wiel gemaakt van kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (rood) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 380 millimeter en de breedte 90 millimeter. De naaflengte is 88 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. De draagkracht is 250 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 200 kg, Transportwielen, Wiel.
Kunststof wiel, 380mm 3.50-8, luchtband 4PR, rollager, V-5501, 20mm asgat
€54,85 (€45,33 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW268256 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 380 mm |
| Naaflengte | 88 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-5501 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 380x90 / 3.50-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |








