Dit is een los palletwagenwiel van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (staalkleur van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 8023 oranjebruin van kleur). De diameter van het wiel is 85 mm en de breedte 75 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 700 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Palletwagenwielen 85 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 75mm breed, 700kg draagvermogen
€39,03 (€32,26 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR999217 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 75 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






