Dit is een los wiel gemaakt van PA. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 36 millimeter. De naaflengte bedraagt 50 millimeter bij een asgat van 10 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 125 mm, Wielen 200 kg, Transportwielen, Wiel.
PA wiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€15,14 (€12,51 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW400841 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 10 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |






