Dit is een los wiel gemaakt van kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (rood) en het loopvlak is van luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 270 mm en een breedte van 90 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. De draagkracht is 160 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Kunststof wiel, 270mm 4.10/3.50-4, luchtband 4PR, kogellager, V-6603, 20mm asgat
€51,99 (€42,97 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW961271 |
| Maximum draagkracht | 160 Kg |
| Diameter wiel | 270 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6603 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 270x90 / 4.10/3.50-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











