Dit is een wiel met een stalen gaffel. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 230 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 25 mm. Het draagvermogen is 575 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Wielen 500 kg, Wielen 230 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
Aluminium wiel, 230mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€43,08 (€35,60 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW820405 |
| Maximum draagkracht | 575 Kg |
| Diameter wiel | 230 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |









