Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 230 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 200 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwenkwielen 200 kg, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€59,34 (€49,04 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW233372 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 230 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












