Dit is een stalen zwenkwiel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 156 millimeter. De velg is gemaakt van staal (kleur verzinkt) en het loopvlak is van rubber (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 37 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 100 kg. De lagering bestaat uit een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€17,86 (€14,76 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW862379 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 156 mm |
| Uitslag | 35 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x80 / 76/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |









