Dit is een los wiel van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 25 mm. Het draagvermogen is 700 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Wielen 500 kg, Wielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€42,63 (€35,23 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW776561 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |








