Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 270 millimeter. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 60 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 2000 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwenkwielen 1000 kg, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€407,23 (€336,55 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW638281 |
| Maximum draagkracht | 2000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 270 mm |
| Uitslag | 70 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 180x180 / 145x145 / Ø13 |








