Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 184 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7015 leigrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 32 millimeter. De draagkracht is 130 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwenkwielen 150 mm, Zwenkwielen 100 kg, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€20,64 (€17,06 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW158822 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 184 mm |
| Uitslag | 45 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 77x67 / 49x59 / Ø8,5-12 |
| Verwante producten |









