Dit is een rvs bokwiel. De bouwhoogte is 154 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (kleur oranje). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 35 mm. De naaflengte bedraagt 45 mm bij een asgat van 15 mm. Het draagvermogen is 250 kilo. De lagering bestaat uit een rollager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS bokwielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 125 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS, 154mm bouwhoogte
€52,93 (€43,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW930535 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 45 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80x60 / Ø9x16 |
| Verwante producten |











