Dit is een los wiel van staal. Het materiaal van de velg is staal (rood van kleur) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 320 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60.5 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het draagvermogen is 50 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 50 kg, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 330mm 2.25-8, luchtband 2PR, kogellager, C-51, 12mm asgat
€57,18 (€47,26 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW659713 |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 330 mm |
| Naaflengte | 60.5 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6001 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | C-51 |
| Ply rate | 2PR |
| Type ventiel | TR1 |
| Afmetingen band | 330x60 / 12 1/2 x 2 1/4 / 2.25-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |








