Dit is een los wiel van het materiaal staal. De velg is gemaakt van staal (rood) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 400 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 100 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 220 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Kruiwagenwiel zonder as, Gelagerde wielen, Wielen 200 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 400mm 4.80/4.00-8, luchtband 4PR, kogellager, S-2202, 25mm asgat
€90,07 (€74,44 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW449889 |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2202 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |








