Dit is een bokwiel van staal. De bouwhoogte is 232 millimeter. Het materiaal van de velg is staal en van het loopvlak luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 60 millimeter. De draagkracht is 75 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Bokwielen met luchtband, Bokwielen 50 kg, Bokwielen 200 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, luchtband loopvlak, rollager, 232mm bouwhoogte
€55,15 (€45,58 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW242245 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 232 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 104x75/80 / Ø11 |
| Profiel | V-5501 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 200x50 / 2.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |









