Dit is een zwenkwiel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 232 mm. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 51 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 75 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwenkwielen met luchtband, Zwenkwielen 50 kg, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, luchtband loopvlak, rollager
€54,95 (€45,41 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW558332 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 51 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 232 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 104x76/80 / Ø11 |
| Profiel | V-5501 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 200x50 / 2.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |











