Dit is een zwenkwiel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 232 millimeter. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 175 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 650 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€82,07 (€67,83 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW361406 |
| Maximum draagkracht | 650 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 232 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













