Dit is een los wiel van PP. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 46 millimeter. De naaflengte is 50 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 220 kg. De lagering bestaat uit een kogellager RVS.
PP wiel, 160mm diameter, TPE loopvlak, kogellager RVS
€47,87 (€39,56 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW716064 |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 85 Shore A |
| Passende asbussen |














